Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Firma Harbor Center sp. z o.o.- BRAK PŁATNOŚCI- UNIKAĆ!!!!!

Kochani czy jest nas tutaj więcej?? Mam problem z wyegzekwowaniem od firmy Harbor Center płatności za 3 faktury, niestety koleżanka nie zaakceptowała oferty i nie mam mozliwości wystawienia im negatywu, próbowałam tam dzwonić ale przełączają mnie od osoby do osoby.. Tłumacząc się ze brak osoby decyzyjnej..

Obiecywali juz kilka razy: a to ze płatność jest w "koszyczku" a to ze wyją kiedyś tam, a to ze płatnosc juz dzis napewno zostanie urgulowana.. Sprawa została skierowana do prawnika, a w konsekwencji idzie do Sądu..

Więc przestrzegam nie brac od nich ładunków bo będzie tak samo jak u mnie!!!

A po rozmowie z innymi użytkownikami Transa, którzy wystawili im neutralna opinie wiem, że najpierw dostali negatywa bo nie zapłacili, po czym dzwonili i porsili o zmianę i bardzo szybko regulowali płatność.

Obserwując tą firme zauwazyłam ich politykę: Bierzesz ładunek po otrzymaniu zlecenia kasują ofertę nie masz mozliwosci akceptacji jak jakims cudem ci sie uda zaakceptowac płaca ci szybko i prosze o opinie a ten kto nie zakcpetował oferty niech czeka!!!

Wzywam do płatności faktur:
    79/05/2019
    11/06/2019
    i 113/07/2019
    łącznie na 2800 euro netto!!!!

Firma PORAŻKA chyba ze ktoś ma ochote wykonywac transport za free to napewno się z nimi dogada

UNIKAĆ!!!!

Potwierdzam, FV z 26.03.2019 z już wydłużonym(!) terminem płatności na 12.09 nadal nie zapłacona.
    Kontakt mailowy z działem płatności się urwał...

Komentarz

• Mirosław Janocha (21899)
      Mirosław Janocha skomentował/a
      Editing a comment
      Tak również potwierdzam trzy razy wziąłem od firmy Harbor Center sp. z o.o. ładunek i trzy razy windykacja nie odbierają telefonów i kombinują z dokumentami

Potwierdzam, FV z 29.08.2019 z wydłużonym terminem płatności na 28.10 nadal nie zapłacona. Zgłaszamy do windykacji!!!

Komentarz

Mam takie same doświadczenia. W necie jest wiele wpisów mówiących o tym, że po zgłoszeniu do Transinkasso szybko płacą.

Komentarz

Potwierdzam faktura z terminem 60 dni juz 30 po terminie. Wrzuciłem dzisiaj do windykacji transa bo juz mi brak nerwów na maile nie odpisuje tel milczy. Tak jak pisali poprzednicy celowo nie akceptuja ofert na transie żeby nie wystawiac negatywów. Chyba tylko windykacja ma w tym zarobek

Komentarz

Pracuję...
        X