Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Firma Harbor Center sp. z o.o.- BRAK PŁATNOŚCI- UNIKAĆ!!!!!

Kochani czy jest nas tutaj więcej?? Mam problem z wyegzekwowaniem od firmy Harbor Center płatności za 3 faktury, niestety koleżanka nie zaakceptowała oferty i nie mam mozliwości wystawienia im negatywu, próbowałam tam dzwonić ale przełączają mnie od osoby do osoby.. Tłumacząc się ze brak osoby decyzyjnej..

Obiecywali juz kilka razy: a to ze płatność jest w "koszyczku" a to ze wyją kiedyś tam, a to ze płatnosc juz dzis napewno zostanie urgulowana.. Sprawa została skierowana do prawnika, a w konsekwencji idzie do Sądu..

Więc przestrzegam nie brac od nich ładunków bo będzie tak samo jak u mnie!!!

A po rozmowie z innymi użytkownikami Transa, którzy wystawili im neutralna opinie wiem, że najpierw dostali negatywa bo nie zapłacili, po czym dzwonili i porsili o zmianę i bardzo szybko regulowali płatność.

Obserwując tą firme zauwazyłam ich politykę: Bierzesz ładunek po otrzymaniu zlecenia kasują ofertę nie masz mozliwosci akceptacji jak jakims cudem ci sie uda zaakceptowac płaca ci szybko i prosze o opinie a ten kto nie zakcpetował oferty niech czeka!!!

Wzywam do płatności faktur:
    79/05/2019
    11/06/2019
    i 113/07/2019
    łącznie na 2800 euro netto!!!!

Firma PORAŻKA chyba ze ktoś ma ochote wykonywac transport za free to napewno się z nimi dogada

UNIKAĆ!!!!

Potwierdzam, FV z 26.03.2019 z już wydłużonym(!) terminem płatności na 12.09 nadal nie zapłacona.
    Kontakt mailowy z działem płatności się urwał...

Komentarz

• Mirosław Janocha (21899)
      Mirosław Janocha skomentował/a
      Editing a comment
      Tak również potwierdzam trzy razy wziąłem od firmy Harbor Center sp. z o.o. ładunek i trzy razy windykacja nie odbierają telefonów i kombinują z dokumentami

Potwierdzam, FV z 29.08.2019 z wydłużonym terminem płatności na 28.10 nadal nie zapłacona. Zgłaszamy do windykacji!!!

Komentarz

Pracuję...
    X