Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• eksport listy kontaktów, pomiędzy współpracownikami ...

witam, kiedyś było prosto, obecnie zrezygnowano z funkcji dostępnych w większości komunikatorów internetowych, eksport do pliku listy kontaktów, sezon urlopowy w pełni i teraz aby moć zastąpić kolegę z pracy trzeba być zalogowanym na jego koncie..... i za każdym razem przedstawiać się dzien dobry nie jestem Marek tylko Wojtek ktory zastępuje kolege w pracy....itd

czwartek, 4 sierpnia 2016 12:48 Arkadiusz Brodawka napisał(a): witam, kiedyś było prosto, obecnie zrezygnowano z funkcji dostępnych w większości komunikatorów internetowych, eksport do pliku listy kontaktów, sezon urlopowy w pełni i teraz aby moć zastąpić kolegę z pracy trzeba być zalogowanym na jego koncie..... i za każdym razem przedstawiać się dzien dobry nie jestem Marek tylko Wojtek ktory zastępuje kolege w pracy....itd
    Dziękuję Panie Arkadiuszu za zgłoszenie problemu, zrezygnowaliśmy z list kontaktowych, ponieważ wprowadziliśmy automatyczne zapisywanie na serwerach. Proszę pamiętać, że konta są indywidualne, nie można przekazywać swojego dostępu nawet kolegom z pracy.

Komentarz

piątek, 5 sierpnia 2016 13:34 Patryk Domagała napisał(a):
      czwartek, 4 sierpnia 2016 12:48 Arkadiusz Brodawka napisał(a): witam, kiedyś było prosto, obecnie zrezygnowano z funkcji dostępnych w większości komunikatorów internetowych, eksport do pliku listy kontaktów, sezon urlopowy w pełni i teraz aby moć zastąpić kolegę z pracy trzeba być zalogowanym na jego koncie..... i za każdym razem przedstawiać się dzien dobry nie jestem Marek tylko Wojtek ktory zastępuje kolege w pracy....itd
      Dziękuję Panie Arkadiuszu za zgłoszenie problemu, zrezygnowaliśmy z list kontaktowych, ponieważ wprowadziliśmy automatyczne zapisywanie na serwerach. Proszę pamiętać, że konta są indywidualne, nie można przekazywać swojego dostępu nawet kolegom z pracy.
      Szanowny p.Domagała, a może tak udzieli się Pan w dyskusjach gdzie się czeka na odpowiedź od Szanownego? Po drugie, co to znaczy ze nie można wewnątrz firmy przekazywać dostępu do konta innym pracownikom? Jaka jest tego podstawa?

Komentarz

Zamieszczone przez Zobacz posta
        Jesli tak, to dlaczego indywidualnie nie moge sobie przenieść kontaktów koledze lub koleżance? Albo moge o czymś decydowac bo cos jest moje (indywidualne) albo tylko takie udaje.

Komentarz

Pracuję...
        X