Спрощено умови перетину кордону України для водіїв віком від 18 до 60 років

Эту статью можно прочитать в 2 минуты

Відповідне рішення ухвалено урядом України для налагодження міжнародної логістики. Воно стосується як водіїв вантажівок, так і залізничного транспорту. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Спрощено умови перетину кордону України для водіїв віком від 18 до 60 років

Йдеться про водіїв, які здійснюють:

  • міжнародні вантажні перевезення;
  • перевезення для потреб Збройних Сил України;
  • перевезення медичних вантажів;
  • перевезення гуманітарної допомоги;

Для отримання необхідного дозволу перевізник має звернутися з даними водіїв до Міністерства інфраструктури України або до обласної, Київської міської військової адміністрації.

Відповідні органи надсилають інформацію про прийняте рішення до Державної прикордонної служби для обліку при виїзді та в’їзді в Україну громадян України. Варто враховувати цю інформацію під час планування перевезення.

Звертаємо увагу, що відповідальність за повернення водія на територію України після виконання перевезення лежить на перевізнику.

З усіх питань організації перевезень гуманітарних вантажів через український кордон та всередині країни, перевізники можуть звертатися щодня з 08:00 до 17:00 за телефоном: +38 (044) 334 43 04.

Також, запит до Мінінфраструктури у зв’язку з військовозобов’язаними водіями, перевізники можуть надіслати на електронну адресу: zmiu98916@gmail.com.

AsMAP інформує, що Укртрансбезпека забезпечила оперативну передачу даних до Державної прикордонної служби для безперешкодного перетину державного кордону водіями віком від 18 до 60 років.

Повідомлення, подані ліцензованими перевізниками в електронному вигляді з використанням електронного кабінету перевізника Системи “ШЛЯХ” Укртрансбезпеки (електронний сервіс “Заявки на перетин кордони 18-60”) надходять кожні 10 хвилин.

Самые популярные
комментарии
0 комментариев
Пользователь удален
Самые популярные