Masz newsa? Powiedz nam o tym!

O godz. 20 w sobotę 23 marca nastąpi całkowite zamknięcie autostrady M6 w obu kierunkach między węzłami 13 i 14 w rejonie Stafford. Objazdy wyznaczono drogami A449 i A34, zalecany jest także przejazd M62 i M1. Utrudnienia to efekt rozbiórki kładki Burton Bank. Odcinek M6 zostanie ponownie otwarty w niedzielę, 24 marca (godzina uzależniona jest od tempa prowadzonych prac).

Od dzisiaj, od godz. 22, do soboty do godz. 6 planowane są prace techniczne w systemie viaTOLL. W związku z tym niedostępne będą Panel Obsługi Klienta, aplikacja, doładowanie konta online i w Miejscach Obsługi Klienta oraz rejestracja wstępna przez internet. Ponadto nie będzie możliwe sprawdzanie stanu salda przez SMS. Przerwa techniczna nie wpłynie na naliczanie opłat za przejazd.

comments1 komentarz
Dodaj komentarz
 • Piotr PolakPiotr Polak
  „zostają złapane”? chyba raczej: mogą zostać złapane, bo przecież nie mamy pewności, że policja na 100% nas zatrzyma Mimo wszystko… akcja jak najbardziej słuszna i potrzebna.

Trwają prace na obwodnicy Poznania. W związku z wprowadzoną tymczasową organizacją ruchu, na A2 pomiędzy węzłami Poznań Zachód i Poznań Luboń, na jezdni w kierunku Warszawy nie obowiązuje zakaz wyprzedzania dla ciężarówek. Ponadto, ruch tranzytowy od węzła Poznań Zachód odbywa się lewym pasem.

comments1 komentarz
Dodaj komentarz
 • Ryszard CaderRyszard Cader
  Nie do końca to wygląda tak jak w artykule. Na S5 Białe Błota – Szubin to główny wykonawca zszedł z placu budowy dlatego podwykonawcy protestują i nie ma najmniejszych szans na ukończenie tego odcinka...
comments24 komentarze
Dodaj komentarz
 • TRANSPORT INTERNATIONALTRANSPORT INTERNATIONAL
  PRZECIEZ TO ZADEN TRUCKER !! Zwykly kiero z kat.B. Pewnie pierwszy raz jechal busem a prywatnie jezdzi smartem.
 • Karol JakoniukKarol Jakoniuk
  Bo wielu mysli ze jak ma prawo jazdy to juz jest Kierowca🤔