Postać znana w całej branży TSL jako wybitny specjalista od prawa przewozowego i konwencji CMR, pomoże w problemach klientów giełdy TRANS. Klienci giełdy, mogą teraz liczyć na profesjonalne wsparcie przy trudnych sprawach.

Kilka miesięcy temu zaprosiliśmy Pana Sikorskiego do przeprowadzenia szkolenia dla pracowników giełdy z Prawa Przewozowego. Podczas kilku godzin wykładu pokazano nam przykłady niemal „żywcem wyciągnięte” z opisów naszych klientów, jakie zdarza się czytać na naszym Forum. Nie czekaliśmy zbyt długo i od razu zaproponowaliśmy Panu Sikorskiemu współpracę poradnikową na łamach największej platformy wymiany branżowej opinii w Europie. Od 7 lipca, specjalista odpowiada za pomoc w dziale „Przepisy Transportowe”.

Gdy po raz pierwszy miałem okazję spotkać na szkoleniu Pana Andrzeja, podczas Zlotu Transportowców w Skorzęcinie (2008r.), zauważyłem, nie tylko u siebie braki edukacyjne na poziomie prawa przewozowego – kilka osób, będących także klientami giełdy – szeroko otworzyło oczy – mówi Bogumił Paszkiewicz, zajmujący się do niedawna rozwiązywaniem nieporozumieñ pomiędzy kontrahentami. Mimo, że wielu z naszych klientów posiada sporą wiedzę o swojej pracy, pojawienie się na Forum takiego autorytetu, będzie dużą korzyścią dla przedsiębiorców korzystających z giełdy. Zdajemy sobie sprawę z rozmiaru przypadków prawnych z jakimi spotkać się mogą nasi klienci, co ma też wpływ na odczuwanie komfortu przy nawiązywaniu współpracy wśród naszych kontrahentów, dlatego z wielką chęcią zaprosiłem Pana Sikorskiego na nasze Forum Transportowe – powiedział Grzegorz Haładus, PR Manager, zajmujący się także komunikacją z naszymi użytkownikami na Forum. Dostęp do tej wiedzy nic naszych klientów nie kosztuje i tym bardziej zapraszamy do korzystania z możliwości otrzymania wyspecjalizowanej porady.  

Autor: Agnieszka Sterniak

Kommentare

comments0 Kommentare
thumbnail
Um Benachrichtigungen über Kommentare freizuschalten - gehen Sie zu Ihrem Profil