Masz newsa? Powiedz nam o tym!

Najnowszy komunikat Biura Obsługi Transportu Międzynarodowego, dotyczący ważności kart opłat.

 

 

Zgodnie z treścią art. 6.2 ustawy z dnia 7 listopada 2008 r. o zmianie ustawy o drogach publicznych oraz niektórych innych ustaw /Dz. U z 2008 r. Nr 218 poz. 1391/
"Sprzedaż kart opłat za przejazd pojazdu samochodowego po drogach krajowych prowadzi się nie dłużej niż:

  • w przypadku opłaty rocznej – do dnia 30.06.2010 r.
  • w przypadku opłaty miesięcznej – do dnia 31.05.2011 r.
  • w przypadku opłaty siedmiodniowej – do dnia 23.06.2011 r.
  • w przypadku opłaty dobowej – do dnia 30.06.2011 r.

Karty opłaty za przejazd pojazdu samochodowego po drogach krajowych zachowują ważność przez okres, na jaki zostały wydane, jednak nie dłużej niż do dnia 30.06.2011 r."

 

Autor: Paulina Pożarycka

Źródło: http://www.botm.gov.pl/

Komentarze

comments0 komentarzy
thumbnail
Aby ustawić powiadomienia o komentarzach - przejdź do swojego profilu